Šalčio meistras

Oro kondicionavimas, vėdinimas, šaldymas

MB “Šalčio meistras” – dinamiška šiuolaikinė kompanija, kuri vertina savo klientus ir vertina jų nuomonę. MB “Šalčio meistras” specializuojasi klimato įrangos srityje, kuri apima oro kondicionavimo, vėdinimo ir papildomo šildymo sistemas.

Darbo patirtis: rinkoje esame nuo 2000-ųjų metų. Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų: Europoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
Didžiausi mūsų projektai: PC „Panorama“ (šalčio mašina „čilleris“ su fankoilu), Teisingumo ministerija (trijų vamzdžių VRV sistema), Centro poliklinika (dviejų vamzdžių VRV sistema), SOS gyvūnai (šildymas/vėsinimas), „IKI“(šildymas/vėsinimas) ir kt. Rusijos Federacijos ambasada Prancūzijoje, Šveicarijoje (centrinė kondicionavimo sistema su vėdinimu). Nojabrskio Telecentras Rusijoje (vėdinimo sistema su šaldymo kamera). Mobiliosios telesistemos (MTC) Baltarusijoje (tikslios kontrolės oro kondicionavimo sistemos ).

Klimato sistemų vertę mūsų gyvenime sunku pervertinti. Jų dėka mes galime kontroliuoti oro sąlygas namuose ar biure. Vos prieš 15 metų oro kondicionierius buvo brangus žaislas, kurį sau galėjo leisti tik vienetai. Dabar kondicionierius – būtinybė, kurią kiekvienas gali sau leisti. MB “Šalčio meistras”  Jums gali  pasiūlyti įrangą, atliekame montavimo ir aptarnavimo darbus. Mes turime profesionalią darbuotojų komandą: montuotojus, kurie kasmet tobulina savo įgūdžius, inžinierius ir vadybininkus, turintčius atitinkamą išsilavinimą ir ilgametę patirtį klimato inžinerijos srityje .

Dirbame tik su geriausių gamintojų kondicionavimo įranga: Daikin, Fujitsu, Mitsubishi Elektric, Mitsubishi Heavy, Electrolux, Midea, Toshiba ir kitais.

Mes galime Jums pasiūlyti:

  • konsultacijas;
  • pagalbą pasirenkant šildymo, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos įrangą;
  • tik patikimą ir aukštos kokybės įrangą iš pirmaujančių gamintojų, už priimtiną kainą;
  • kvalifikuotus montavimo darbus;
  • oro kondicionavimo sistemų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą;
  • individualų požiūrį kiekvienam klientui, nuolaidas, geriausias sąlygas pastoviems klientams;
  • nemokamą pristatymą;
  • atliekame remonto darbus.

MB “Šalčio meistras” –  teikia tik kokybišką įrangą ir greitus montavimo darbus įvairiose patalpose. Mūsų įmonės tikslas – užtikrinti maksimalų komfortą klientams, bendradarbiavimo metu.

Mes visada džiaugiamės bendradarbiaudami su Jumis!